Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 26, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Cezary Pazura prowadzącym pierwszą polską produkcję Prime Video Amazona

Program będzie miał premierę 14 kwietnia (fot. materiały prasowe)

Serwis streamingowy Prime Video, należący do Amazona, zrealizował pierwszą polską produkcję własną - program komediowy: "LOL: kto się śmieje ostatni", który poprowadzi Cezary Pazura.

W programie Cezary Pazura skonfrontuje ze sobą dziesięć znanych osób, które przez sześć godzin mają za zadanie rozśmieszyć pozostałych i nie dać się rozśmieszyć innym.

Obok Pazury w "LOL: kto się śmieje ostatni" wezmą udział: Adam Woronowicz, Agata Kulesza, Aleksandra Adamska, Bartosz Gajda, Cezary Jóźwik, Katarzyna Pakosińska, Michał Meyer, Michał Szpak, Robert Motyka i Wiolka Walaszczyk.

Nagrodą w programie jest 100 tys. zł, które zostaną przekazane na wybrany przez zwycięzcę cel charytatywny.

 "LOL: kto się śmieje ostatni" liczy sześć półgodzinnych odcinków, które udostępniane będą co tydzień po dwa, od 14 kwietnia.

Za produkcję "LOL: kto się śmieje ostatni" odpowiada Constantin Entertainment Polska. Producentem wykonawczym jest Michał Górski. Program będzie dostępny wyłącznie dla klientów Prime Video w Polsce i na innych rynkach.

"LOL: kto się śmieje ostatni" jest adaptacją japońskiej produkcji "Hitoshi Matsumoto Presents Documental". Lokalne wersje programu powstały dotychczas w Meksyku, Australii, Niemczech, Francji, Włoszech, Hiszpanii, Holandii, Szwecji, Indiach, Kanadzie, Argentynie, Kolumbii i Brazylii.

(KOZ, 26.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.