Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Style wiosną z cyklem Marzeny Rogalskiej o rodzinach oraz informacjami

"Małe światy według Marzeny Rogalskiej" zadebiutują 23 kwietnia (fot. Wojciech Olkuśnik/East News)

W wiosennej ramówce TVN Style znajdzie się kilka nowych formatów, w tym codzienny program informacyjny zatytułowany "Co słychać?" i cykl Marzeny Rogalskiej o rodzinach.

"Co słychać?" będzie miał cztery prowadzące, pojawiające się w tej roli zamiennie. Będą to: dziennikarka TVN Dorota Wellman, prezenterka radiowa, dziennikarka i didżejka Kasia Węsierska, aktorka, tancerka i piosenkarka Dagmara Bryzek oraz zawodniczka MMA Karolina Owczarz, w przeszłości związana z Polsat Sport. W programie znajdą się pozytywne informacje o kraju i o świecie czy też newsy ze świata show-biznesu i kultury. Emisja od 3 kwietnia, od poniedziałku do piątku o 18.45.

Wśród nowości są też: "Sąsiedzi kontra sąsiedzi" (premiera we wtorek 4 kwietnia o 22.25), w którym rodziny będą rywalizowały w organizowaniu imprez, "Hit czy kit" (premiera w czwartek 6 kwietnia o 22.25), program o wynalazkach, gadżetach i nowinkach kosmetycznych, który poprowadzi Żaklina Ta Dinh, "Szybka zmiana" (premiera w poniedziałek 10 kwietnia o 22.25), w którym stylistka Marta Pożarlik będzie przeprowadzała metamorfozy wyglądu, "Nasza paczka" (premiera we wtorek 11 kwietnia o 17.25), cykl o kobietach pracujących w firmie Amazon, "Wakacje z teściową" (premiera w niedzielę 16 kwietnia o 12.30), w którym pary będą spędzały urlop z teściową jednego z partnerów, a także "Małe światy według Marzeny Rogalskiej" (premiera w niedzielę 23 kwietnia o 16.30), w którym Marzena Rogalska przemierzy Polskę w celu poznania niezwykłych rodzin.

TVN Style nie będzie kontynuować m.in. "Miasta kobiet" i "Pani Gadżet".

Według Nielsen Media w lutym stacja miała średnio 0,33 proc. udziału w rynku w grupie ogólnej 4+, po spadku z 0,5 proc. rok wcześniej.

(MNIE, 24.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.