Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Czubkowska, Andrysiak i Marczewski piszą dla Magazynpismo.pl

Sylwia Czubkowska w serii zatytułowanej "Błąd systemu" będzie przyglądać się zmianom w świecie technologii (fot. archiwum)

Sylwia Czubkowska, Andrzej Andrysiak i Paweł Marczewski piszą felietony dla czytelników Magazynpismo.pl.

Cykl "Pismo ze świata", socjologa i publicysty Pawła Marczewskiego, zadebiutował 14 kwietnia. Jest poświęcony najważniejszym wydarzeniom zagranicznym. Andrzej Andrysiak w cyklu "Bocznymi drogami” pisze o tym, co dzieje się w Polsce poza dużymi miastami, a Sylwia Czubkowska w serii zatytułowanej „Błąd systemu” będzie przyglądać się zmianom w świecie technologii.

 - Chcemy zapewniać naszym czytelnikom i czytelniczkom nowe treści - mówi Barbara Sowa, szefowa wydań cyfrowych i audio w "Piśmie". - Zaprosiliśmy do stałej współpracy troje znakomitych ekspertów piszących o zjawiskach, które niekoniecznie przebijają się na pierwsze strony gazet, ale mogą mieć istotny wpływ na naszą rzeczywistość, w różnych jej przejawach, a przynajmniej, jak pisze Paweł Marczewski w swoim pierwszym felietonie, mogą wytrącić czytelników z perspektywy, którą uznają za oczywistą czy naturalną – dodaje Sowa.

(MZD, 23.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.