Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

SEC Newgate CEE wygrała przetarg spółki deweloperskiej Skanska

SEC Newgate CEE prowadzi biuro prasowe Skanska Residential Development Poland (fot. materiały prasowe)

Skanska Residential Development Poland wybrała agencję SEC Newgate CEE do rocznej obsługi firmy w zakresie PR. Do obowiązków agencji należy m.in. strategiczny konsulting oraz zarządzanie i prowadzenie projektów komunikacyjnych firmy.

SEC Newgate CEE jest odpowiedzialna za prowadzenie biura prasowego spółki i budowanie relacji z mediami w zakresie komunikacji korporacyjnej oraz komunikacji nowych inwestycji Skanska Residential Development Poland. Agencja na zlecenie klienta zajmuje się także tworzeniem treści specjalnych, w tym materiałów na blog mieszkaj.skanska.pl oraz podcast „Miasta Szczęśliwe”, będzie też wspierać klienta w aktywnościach CSR, obecności na konferencjach i wydarzeniach branżowych. Kontrakt obejmuje również doradztwo w zakresie ESG.

(AMS, 23.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.