Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Debiut "Nastolatki rządzą... kasą" w TVN poniżej wyników "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

TVN podczas premiery programu miał 9,56 proc. udziału w grupie komercyjnej (fot. materiały prasowe)

Średnio 664 tys. widzów oglądało w TVN premierowy odcinek nowego programu "Nastolatki rządzą... kasą", w którym młodzi ludzie przejmują kontrolę nad domowym budżetem.

Polska wersja norweskiego formatu zadebiutowała 14 marca i jest emitowana we wtorki o 21.35. TVN, emitując pierwszy odcinek programu, uzyskał średnio 6,27 proc. w grupie ogólnej i 9,56 proc. w grupie komercyjnej 16-49.

W 2022 roku TVN w tym paśmie pokazywał "Ślub od pierwszego wejrzenia". Wiosną siódmą edycję śledziło 994 tys. widzów (8,72 proc. udziału w 4+ i 11,23 proc. w 16-49), a jesienią ósmą - 1,02 mln widzów (odpowiednio: 9,26 proc. i 12,23 proc. udziału).

W programie "Nastolatki rządzą... kasą" młodzi ludzie przez miesiąc decydują o tym, na co przeznaczą pieniądze gospodarstwa domowego: czy opłacą rachunki i zadbają o zakupy do domu, czy skupią się na spełnieniu swoich marzeń. Seria liczy dziesięć odcinków, za produkcję odpowiada MASS Koncept.

Start nowej produkcji został wsparty niestandardową kampanią promocyjną. W wybranych "programatorach", czyli zapowiedziach pozycji z ramówki, nastolatki przerwą program, by nieco upiększyć bohaterów innych audycji TVN, m.in. Kubę Wojewódzkiego i Magdę Gessler.

"Nastolatki rządzą… kasą" to polska wersja norweskiego formatu, który powstał na zlecenie telewizji NRK, za dystrybucję odpowiada All3Media. 

Dane: Nielsen Media.

(KOZ, 16.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.