Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Marzec 10, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Helena Korniejew została współwłaścicielką agencji Big Picture

Hanna Waśko (z lewej) pozostaje większościowym udziałowcem Big Picture. Jej wspólniczką została Helena Korniejew (fot. materiały prasowe)

Z początkiem marca Helena Korniejew wykupiła część udziałów agencji Big Picture. Jako partnerka agencji weszła też do zarządu firmy.

Helena Korniejew z branżą PR jest związana od 2010 roku, a z Big Picture od siedmiu lat, czyli od początku istnienia agencji. Początkowo pracowała jako senior consultant i odpowiadała za zarządzanie zespołem lifestyle i koordynację strategicznych platform wizerunkowych dla marek: Coca-Cola, L’Oréal Polska, Martini i Mondelez Polska. Od 2020 roku pełniła w firmie funkcję strategic director i wspólnie z Hanną Waśko, założycielką Big Picture, zarządzała działaniem agencji.

Czytaj też: Polska marka Oshee oficjalnym partnerem hiszpańskiej LaLiga

Teraz w zarządzie agencji Korniejew odpowiada za rozwój praktyki lifestyle, działy administracyjne, rekrutację i zarządzanie zespołem, natomiast Waśko – za rozwój praktyki korporacyjnej, public affairs, mentoring, komunikację agencji oraz zaangażowanie w relacje z rynkiem i promowanie rynkowych standardów.

(KAP, 10.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.