Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wirtualna Polska nagrodzi seriale z serwisów streamingowych

Laureaci plebiscytu Top Seriale 2023 ogłoszeni zostaną na gali pod koniec marca (screen: Topseriale.wp.pl)

Redakcja serwisu Teleshow WP, należącego do Wirtualnej Polski, po raz pierwszy organizuje plebiscyt na najlepsze seriale - Top Seriale 2023.

Ma to być plebiscyt, "w którym to Wy, czytelnicy serwisu oraz widzowie i fani podzielonych na odcinki produkcji, wybierzecie swoje ulubione produkcje streamingowe" - zapowiadają organizatorzy i dodają: "Seriale Netfliksa, HBO Max, Disney+, Player czy Amazon Prime Video zostaną nagrodzone po raz pierwszy w Polsce".

Internauci głosować mogą w 12 kategoriach: najlepszy serial, najlepszy polski serial, najlepsza aktorka/aktor, najlepszy serial do bindżowania, najlepsza scena, najlepszy serialowy trend tiktokowy, najlepszy serial Amazon Prime Video, najlepszy serial Disney+, najlepszy serial Netfliksa, najlepszy serial Playera i najlepszy serial HBO Max. Dodatkowo przyznana zostanie nagroda w kategorii najlepszy serial według ambasadorów (w tym gronie znaleźli się m.in. Katarzyna Borowiecka, Kaja Klimek i Tomasz Raczek).

Laureaci plebiscytu Top Seriale 2023 ogłoszeni zostaną na gali pod koniec marca.

W tym roku nie zostaną wręczone Wiktory. W zeszłym roku imprezę transmitowaną przez Telewizję Polską zbojkotowało wielu nominowanych.

Po raz 26. redakcja "Tele Tygodnia" (Wydawnictwo Bauer) przyzna natomiast Telekamery. Szczegółów tegorocznej edycji organizator jeszcze nie podał. Od czterech lat wręczane jest wyróżnienie w dodatkowej kategorii. Są to nagrody "Netfilmu" dla najlepszych produkcji streamingowych.

(KOZ, 09.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.