Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 09, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwester Kubiak dyrektorem sprzedaży Gemiusa w Polsce

W nowej roli Sylwester Kubiak odpowiada za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim (fot. materiały prasowe)

Sylwester Kubiak został dyrektorem sprzedaży firmy badawczo-technologicznej Gemius w Polsce. 

Jak wyjaśnia Gemius, jest to nowe stanowisko, a wcześniej w strukturze nie było dyrektora sprzedaży odpowiedzialnego za całość działań sprzedażowych w Polsce. 

W nowej roli Sylwester Kubiak odpowiada za planowanie i wdrażanie strategii sprzedaży na rynku polskim oraz współpracę z kluczowymi klientami.

Z Gemiusem Sylwester Kubiak związany jest od 2020 roku. Dotychczas, jako sales manager of publishers segment, zarządzał pracą zespołu współpracującego z największymi wydawcami w kraju.

Sylwester Kubiak - zanim dołączył do Gemiusa - pracował m.in. w Polskiej Kompanii Reklamowej (dyrektor zarządzający), PPWK SA (dyrektor departamentu reklamy i mediów), PKT.pl (menedżer ds. sprzedaży baz danych i strategii internetowej) i Eniro Polska (kierownik zespołów sprzedaży internetowej).

(KOZ, 09.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.