Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 08, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dominika Stępińska-Duch z TVN w zarządzie Turner Broadcasting System Poland

Dominika Stępińska-Duch tworzy zarząd spółki Turnera z Michałem Walewskim, szefem dystrybucji grupy (fot. materiały prasowe)

Dominika Stępińska-Duch, członkini zarządu TVN odpowiedzialna za pion prawny, weszła do zarządu spółki Turner Broadcasting System Poland, będącej częścią Warner Bros. Discovery w Polsce.

Jednocześnie z zarządu polskiej spółki Turnera odeszli: Eleanor Browne (prawniczka związana ze spółkami Warner Media) i Matthias Heinze (head of distribution & partnerships w Warner Bros. Discovery na Niemcy, Austrię i Szwajcarię). 

Dominika Stępińska-Duch w zarządzie zasiada razem z Michałem Walewskim, który trafił do niego w 2022 roku. Walewski jesienią 2022 został dyrektorem dystrybucji Warner Bros. Discovery w Polsce.

Czytaj też: Danka Woźnicka rozstała się z Radiem Zet. Pracowała w stacji 27 lat

Dominika Stępińska-Duch z TVN związana jest od 2019 roku. W zarządzie odpowiada za pion prawny, a także zarządza sprawami korporacyjnymi.

Spółka Turner Broadcasting System Poland jest dystrybutorem kanałów Cartoon Network, TNT, Boomerang i CNN w Polsce. W 2021 roku uzyskała 7,6 mln zł przychodów i 126 tys. zł zysku netto.

(KOZ, 08.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.