Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Marzec 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Mecze Polaków w eliminacjach Euro nie tylko w TVP, ale też w Polsat Sport Premium

Pierwsze dwa mecze Polaków w ramach kwalifikacji zostaną rozegrane w marcu: z Czechami (24 marca) i Albanią (27 marca) (fot. Pixabay.com)

Kanały Polsat Sport Premium będą pokazywały mecze Polaków w eliminacjach piłkarskiego turnieju UEFA Euro 2024. Będzie to możliwe dzięki umowie sublicencyjnej z TVP.

Telewizja Polsat – według informacji podanych przez UEFA – ma prawa do transmisji spotkań eliminacji UEFA Euro 2024. Wyłączne prawa do pokazywania na żywo meczów Polaków posiada jednak TVP. Dzięki współpracy Telewizji Polsat z Telewizją Polską spotkania Polaków będą nadawane nie tylko w TVP 1 i TVP Sport, też w kanałach Polsat Sport Premium.

Czytaj też: W Polsce ma powstać "The Voice of Ukraine". Program sfinansuje TVP

– Będziemy pokazywali na żywo mecze eliminacji UEFA Euro 2024 na mocy umowy sublicencyjnej z Telewizją Polską. Mecze Polaków będą transmitowane w kanałach Polsat Sport Premium, a pozostałych reprezentacji także w kanałach spoza tego pakietu – informuje nas biuro prasowe Polsatu.

Pierwsze dwa mecze Polaków w ramach kwalifikacji zostaną rozegrane w marcu: z Czechami (24 marca) i Albanią (27 marca).

Poza spotkaniami Polaków TVP może pokazywać też wybrane mecze innych zespołów. Z kolei prawa do samego Euro 2024 Telewizja Polska ma już na wyłączność.

Czytaj też: Nowy „Press”: Wiśniewska na zimno, Pawlikowska prowokuje, Pereira ma zadania

(MNIE, 04.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.