Dział: INTERNET

Dodano: Marzec 01, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"#BringBackAlice" i "Pati" w kwietniu w serwisach Warner Bros. Discovery

"#BringBackAlice" to polski serial Max Original opowiadający historię dwóch zaginionych nastolatek (fot. materiały prasowe)

Warner Bros. Discovery w Polsce na kwiecień szykuje premiery seriali "#BringBackAlice" w HBO Max i "Pati" w Playerze - dowiedział się "Presserwis".

"#BringBackAlice" to polski, sześcioodcinkowy serial Max Original opowiadający historię dwóch zaginionych nastolatek. Z naszych informacji wynika, że produkcja w ofercie HBO Max zadebiutuje 14 kwietnia.

W obsadzie "#BringBackAlice" widzowie zobaczą m.in. Helenę Englert, Marietę Żukowską, Jowitę Budnik, Marcela Opalińskiego, Milę Jankowską, Stanisława Linowskiego, Bartka Deklewę, Adama Cywkę, Marcina Steca i Sandrę Drzymalską. Serial wyreżyserował Dawid Nickel. Za scenariusz odpowiadają Caleb Ranson, Marcin Kubawski i Miłosz Sakowski.

Zobacz też: Ponad 12 mln zł wydał resort zdrowia w TVP i Polskim Radiu w 2022 roku

Z kolei "Pati" - produkcja Player Original - to spin-off "Skazanej", czyli historia Patrycji Cichy zanim trafiła do więzienia. Jak ustaliliśmy, jego premiera planowana jest wstępnie na drugą połowę kwietnia.

W "Pati" w tytułowej roli występuje Aleksandra Adamska. W obsadzie oprócz Adamskiej pojawią się też m.in. Konrad Eleryk, Agnieszka Przepiórska, Natalia Wolska, Fryderyk Surowiec, Ewa Gawryluk, Marek Richter, Magdalena Walach, Tomasz Drabek, Filip Gołąb, Grażyna Bułka, Ina Sobala i Tomasz Schimscheiner. Scenariusz powstał we współpracy ze scenarzystkami serialu "Skazana". Za reżyserię odpowiada Bartek Ignaciuk.

(KOZ, 01.03.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.