Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Luty 28, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwia Monostori poprowadzi nowy serwis Wszystkoocoachingu.pl

Sylwia Monostori, pracując w Burda Media Polska, była redaktorką prowadzącą magazynów "Focus Coaching" i „Coaching Extra” (fot. materiały prasowe)

Sylwia Monostori, która była redaktorką prowadzącą magazynów „Focus Coaching” i „Coaching Extra” (były wydawane przez Burdę Media Polska), została naczelną Wszystkoocoachingu.pl. Serwis ruszy 1 marca.

Na Wszystkoocoachingu.pl publikowane będą treści (artykuły, podcasty i wideo) tworzone wyłącznie przez coachów. Pomysłodawcą i twórcą serwisu jest Robert Łężak, m.in. akredytowany coach i trener działającej w Polsce Akademii Norman Benett.

Czytaj też: Zygmunt Chajzer wraca do telewizji. Poprowadzi program w News 24

Sylwia Monostori zapewnia, że będzie to miejsce do wymiany wiedzy między profesjonalistami. – Chcemy również, aby była to platforma do komunikacji Forum Organizacji Coachingowych (FOC), na której wspólnie będą ogłaszane komunikaty skierowane do coachów i osób zainteresowanych tą tematyką – informuje Monostori.

Do lutego ub.r. prowadziła ona magazyn „Focus Coaching”. Tytuł ten został zamknięty przez Burdę Media Polska. Wydawca zlikwidował wszystkie magazyny z grupy Focus ("Focus", "Focus Historia", "Focus Coaching") oraz magazyn "Samo zdrowie" i "Elle Man". Monostori, pracując w Burda Media Polska, była również redaktorką prowadzącą  „Coaching Extra”. Jest współautorką książki „Czym (nie)jest coaching”, wydanej przez Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne.

Czytaj też: Sylwia Czubkowska odchodzi ze Spider's Web. „Wakacje od dziennikarstwa”

(MZD, 28.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.