Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Show "Hell's Kitchen" w Polsacie nie będzie już tytułowany jako "Piekielna kuchnia"

Także w zwiastunach show używany jest już krótszy tytuł (screen: Polsat.pl)

Polska wersja kulinarnego show "Hell's Kitchen" od tego sezonu będzie nadawana w Polsacie pod uproszczoną nazwą, bez polskiego członu "Piekielna kuchnia".

Nazwę programu zmieniono na jego profilach w social mediach, ale też na stronie internetowej Polsatu. Także w zwiastunach show używany jest już krótszy tytuł. Z naszych informacji wynika, że również pracownicy grupy otrzymali informację o konieczności używania zmienionej nazwy programu.

Czytaj też: Rada Programowa TVP dyskutowała o skandalicznej piosence w konkursie Eurowizji

Biuro prasowe Polsatu nie odpowiedziało na nasze pytanie o powód modyfikacji nazwy programu. Jednak jak nieoficjalnie ustaliliśmy, była to decyzja Polsatu i producenta programu firmy Jake Vision, która zapadała w porozumieniu z właścicielem formatu – ITV Studios. Krótsza nazwa ma uprościć komunikację programu np. na antenie.

Ósma edycja "Hell's Kitchen" ruszy 1 marca i będzie nadawana w środy o 21.05, czyli godzinę później niż siódma jesienią. Według Nielsen Media siódmy sezon oglądało wtedy średnio 628 tys. widzów.

Od siódmej edycji szefem kuchni w programie jest Mateusz Gessler. Od pierwszego do piątego sezonu w tej roli występował Wojciech Modest Amaro, a w szóstym – Michał Bryś.

Czytaj też: TVP 2 wiosną bez nowych odcinków "Tak to leciało!", program ma wrócić jesienią

(MNIE, 24.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.