Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 23, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jen Psaki będzie mieć w MSNBC program o polityce

Jen Psaki rzeczniczką Białego Domu była przez pierwsze 16 miesięcy administracji prezydenta Bidena (screen YouTube.com/ MSNBC)

Jen Psaki, była rzeczniczka prasowa Białego Domu, od 19 marca w MSNBC będzie mieć własny program o polityce.

"Inside With Jen Psaki" ma być emitowany na antenie telewizyjnej w niedziele w południe, a dzień później będzie trafiać na platformę streamingową NBCUniversal - Peacock.

Jen Psaki przygotowuje również program na platformy streamingowe i społecznościowe, który ma mieć premierę wiosną.

Psaki jest drugą osobą z Partii Demokratycznej zatrudnioną przez MSNBC w ostatnich miesiącach. Symone Sanders, była doradczyni kampanii prezydenta Joego Bidena i senatora Berniego Sandersa, już prowadzi w tej telewizji weekendowy program.

Jen Psaki funkcję sekretarz prasowej Białego Domu pełniła przez pierwsze 16 miesięcy administracji Bidena. Wcześniej pracowała w administracji Baracka Obamy jako dyrektorka ds. komunikacji i rzeczniczka Departamentu Stanu. Pracowała także nad kampanią prezydencką Johna Kerry'ego oraz przy kampaniach prezydenckich Obamy w 2008 i 2012 roku.

(MAC, 23.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.