Dział: PRASA

Dodano: Luty 16, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Grzegorz Gajda stracił stanowisko w "Zachodnim", ale w Polska Press pozostanie

Grzegorz Gajda pozostanie w Polska Press (fot. Facebook/Grzegorz Gajda)

Odwołany z funkcji redaktora naczelnego "Dziennika Zachodniego" Grzegorz Gajda pozostanie w wydawnictwie. Będzie dyrektorem działów wsparcia sprzedaży i realizacji projektów w grupie Polska Press. Ma odpowiadać za makroregion Śląsk (województwa śląskie i opolskie).

O odwołaniu Grzegorza Gajdy z funkcji naczelnego informowaliśmy we wczorajszym wydaniu "Presserwisu". Był on redaktorem naczelnym "DZ" od kwietnia 2021 roku. Według naszych ustaleń może go zastąpić Tomasz Kapica - obecny naczelny "NTO - Nowej Trybuny Opolskiej".

Na razie pełniącym obowiązki redaktora naczelnego "DZ" jest dotychczasowy zastępca - Jędrzej Lipski.

Wspólnych naczelnych mają już inne tytuły Polska Press: "Głos Pomorza" i "Dziennik Bałtycki", "Gazeta Lubuska" i "Gazeta Wrocławska" oraz "Echo Dnia" i "Dziennik Łódzki". Od dawna pod jednym naczelnym funkcjonują krakowskie tytuły "Gazeta Krakowska" i "Dziennik Polski" oraz białostockie "Kurier Poranny" i "Gazeta Współczesna".

(PAR, 16.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.