Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 15, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Iwona Mnich kieruje zespołem międzynarodowym w Papya Films

Iwona Mnich, Tomasz Skrodzki i Sebastian Jurczek awansowali w Papaya Films (fot. materiały prasowe)

Iwona Mnich, do tej pory head of production w Papya Films, pokieruje zespołem międzynarodowym jako executive producer international. Tomasz Skrodzki i Sebastian Jurczek objęli stanowiska liderów lokalnych zespołów produkcyjnych.

Iwona Mnich, jako szefowa produkcji międzynarodowej, we współpracy z liderami zespołów na rynku brytyjskim, amerykańskim i portugalskim, ma zarządzać i umacniać standardy jakościowych usług serwisowych oferowanych przez studio.

Skrodzki i Jurczek, jako executive producer, objęli stanowiska liderów zespołów produkcyjnych w warszawskim biurze Papaya Films, gdzie zarządzają kilkudziesięcioosobowym zespołem. Nowe stanowiska w strukturze oznaczają nie tylko bliższą współpracę międzynarodową wszystkich zespołów Papaya Films, ale wpływać mają na dalszy rozwój kompetencji produkcyjnych.

Kacper Sawicki, founder & CSO, pozostaje odpowiedzialny za rozwój strategiczny domu produkcyjnego, pozyskiwanie nowych projektów oraz dalszą ekspansję w zakresie produkcji reklamowych i oryginalnych.

(AMS, 15.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.