Dział: REKLAMA

Dodano: Luty 03, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Anna Kocińska client service director w agencji V&P

Anna Kocińska pracuje w V&P od ponad trzech lat. Do tej pory była account group head (fot. materiały prasowe)

Anna Kocińska awansowała na stanowisko client service director w agencji V&P.

Kocińska będzie zarządzała 10-osobowym zespołem, który specjalizuje się w obsłudze klientów z branży handlowej, spożywczej, samochodowej i farmaceutycznej. Na zakres realizowanych projektów składają się: strategie marketingowe, rebrandingi, aktywacje konsumenckie, produkcje wideo, kampanie 360 oraz eventy. 

Kocińska pracuje w agencji od ponad trzech lat - do tej pory pełniła funkcję account group head, koordynując prace zespołu client service ze specjalnością retail. Prowadziła i nadzorowała projekty m.in. dla Hebe, Lewiatana, Kompanii Piwowarskiej, Eurocash, Ajinomoto. Wcześniej przez osiem lat zajmowała się produkcją wideo, m.in. jako producentka i kierowniczka produkcji, ale również jako koordynatorka postprodukcji i scenarzystka. Przygotowała kilkaset filmów reklamowych i korporacyjnych dla takich klientów, jak Orlen, Suzuki, Credit Agricole, Super-Pharm, Lewiatan, Amica, Biofarm, Orkla Care, Phytopharm i Everest Finanse.

(AMS, 03.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.