Dział: TECHNOLOGIE

Dodano: Luty 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marcin Przymus wiceprezesem Gaming Factory

Marcin Przymus przez ponad rok brał udział w działalności spółki - był doradcą zarządu i COO (fot. materiały prasowe)

Marcin Przymus został wiceprezesem Gaming Factory, notowanej na głównym parkiecie giełdy w Warszawie spółki zajmującej się wydawaniem gier.

Przymus od ponad roku był doradcą zarządu Gaming Factory SA, zajmował się m.in. rozwojem kadr. Teraz wszedł w składa zarządu i jako jego wiceprezes odpowiedzialny będzie za realizację kluczowych celów rozwojowych spółki.

Pod koniec 2021 roku ze stanowiska wiceprezesa zrezygnował Łukasz Bajno. Koncentruje się on na wprowadzeniu na rynek NewConnect spółki z grupy – Black Rose Projects.

Marcin Przymus jest przewodniczącym rady nadzorczej w Art Games Studio oraz członkiem rady nadzorczej Asmodev. Przed dołączeniem do Gaming Factory był prezesem IT Performance. Wcześniej przez wiele lat związany był z firmą farmaceutyczną Allegran.

Gaming Factory jest wydawcą gier niezależnych studiów gamingowych. Spółka rozwija także swoje studio produkcyjne, które pracuje nad pierwszym tytułem.

(AMS, 02.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.