Dział: INTERNET

Dodano: Luty 02, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Amazon zrealizuje drugi sezon i prequel "Listy Śmierci"

Chris Pratt i Taylor Kitsch w "Liście Śmierci" grają przyjaciół, których relacje są mocno skomplikowane (screen: YouTube/Prime Video)

Amazon zrealizuje drugi sezon przebojowego serialu "Lista Śmierci" ("The Terminal List") z Chrisem Prattem w roli głównej. Tak donosi portal Variety. 

Pierwszy sezon pojawił się na platformie Amazon Prime Video 1 lipca i szybko stał się jednym z najpopularniejszych w serwisie (w czasie emisji w ogóle na rynku streamingowym ustępował tylko "Stranger Things"). W drugim sezonie mają powrócić postacie odtwarzane przez Constance Wu, Riley Keough i Jeanne Tripplehorn. Zostanie zrealizowany także prequel koncentrujący się na postaci granej przez Taylora Kitscha, którego Ben Edwards zginął na końcu pierwszego sezonu.

Pierwszy sezon opowiada historię Jamesa, komandosa Navy SEALS, jedynego członka oddziału ocalałego z zasadzki. Po powrocie do kraju na jaw wychodzą nowe fakty, a jego życie ponownie znajduje się w niebezpieczeństwie.

"The Terminal List" jest oparty na powieści Jacka Carra pod tym samym tytułem. Serial produkują Amazon Studios i Civic Center Media we współpracy z telewizją MRC.

(MAC, 02.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.