Dział: TELEWIZJA

Dodano: Luty 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

„Kobieta na krańcu świata" Martyny Wojciechowskiej wróci do TVN jesienią

Nad nowym sezonem programu Martyny Wojciechowskiej trwają prace (fot. Paweł Wodzyński/East News)

W jesiennej ramówce TVN znajdzie się kolejny sezon programu Martyny Wojciechowskiej "Kobieta na krańcu świata" – dowiedział się "Presserwis".

Nowych odcinków "Kobiety na krańcu świata" nie było w TVN jesienią 2022 roku, co było decyzją Maryny Wojciechowskiej. "Pierwszy raz od ponad 25 lat zdecydowałam się na przerwę w nagraniach dla telewizji" – tłumaczyła dziennikarka w sierpniu na Instagramie.

TVN informował wtedy, że "pozycja Martyny Wojciechowskiej w stacji jest niezachwiana" i podobnie jak widzowie czeka na jej powrót.

Nowy sezon "Kobiety na krańcu świata" już powstaje. – Program jest w produkcji. Emisja zaplanowana jest na jesień – mówi "Presserwisowi" Joanna Górska, dyrektorka PR w TVN Warner Bros. Discovery.

TVN pokazuje "Kobietę na krańcu świata" w jesiennych ramówkach od 2009 roku (z wyjątkiem 2022 roku). Jesienią 2021 roku program można było oglądać w niedziele o 11.30.

Czytaj też: Viaplay będzie wysyłał swoich reporterów na większość wyścigów Formuły 1

(KOZ, 04.02.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.