Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 31, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Architektka Aleksandra Ziarek prowadzącą "Nowy aranż" w Telewizji WP

Aleksandra Ziarek to architektka wnętrz, współpracująca z celebrytami (fot. materiały prasowe)

Architektka Aleksandra Ziarek została prowadzącą program "Nowy aranż" w naziemnej Telewizji WP (Wirtualna Polska Media). W związku z tym cykl zmieni tytuł na "Nowy aranż z Olą Ziarek".

Piąty sezon programu o metamorfozach wnętrz będzie liczył 10 odcinków. Premierę pierwszego zaplanowano na 16 kwietnia. Trwa jeszcze casting do nowego sezonu. Jest prowadzony przez stronę internetową Telewizji WP.

Czytaj też: Serial "Sługa narodu" wiosną w Polsat Box Go – być może także na antenie Polsatu

Aleksandra Ziarek to architektka wnętrz. Współpracuje m.in. z pisarką Blanką Lipińską, aktorką Magdaleną Lamparską, modelką Karoliną Pisarek czy modelką i prezenterką Edytą Zając, kreując dla nich przestrzenie.

Dotychczas program prowadziła dekoratorka Karolina Jakubowska (w pierwszej serii towarzyszył jej mąż Paweł).

Według Nielsen Media Telewizja WP miała w 2022 roku średnio 0,57 proc. udziału w grupie ogólnej 4+, po wzroście z 0,55 proc. rok wcześniej.

Czytaj też: Stabilna oglądalność finału WOŚP w TVN. Średnio 646 tys. widzów

(MNIE, 31.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.