Temat: reklama

Dział: REKLAMA

Dodano: Styczeń 24, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pomoc dla Agnieszki Niskiej-Wójcik. Potrzebne pieniądze na leczenie

Pieniądze na leczenie Agnieszki Niskiej-Wójcik są zbierane na onkozbiorka.pl, pod numerem 111741 (fot. archiwum prywatne)

Na Onkozbiorka.pl, pod numerem 111741, zbierane są pieniądze na leczenie dla Agnieszki Niskiej-Wójcik, od niemal 30 lat związanej z branżą reklamową.

"Cześć, nazywam się Agnieszka Niska-Wójcik i od blisko 30 lat działam w branży reklamowej. Teraz muszę zareklamować siebie, bo potrzebuję Waszej pomocy. Brief jest prosty – krótki deadline, zero budżetu i najgorszy klient świata. Znam go od stycznia 2022 – typ jest złośliwy i uparcie do mnie wraca. Nowotwór piersi potrójnie ujemny. Nie pozwala mi pracować, zajmować się domem i cieszyć z sukcesów moich dwóch dorastających synów. Żeby rozstać się z klientem raz na zawsze, muszę brać lek, który nazywa się Keytruda (pembrolizumab). To nierefundowana nowoczesna immunoterapia dla pacjentów, którzy nie odpowiedzieli na wcześniejsze leczenie, czyli dla mnie. (…) 281 250 zł to budżet jednego spotu reklamowego. I to nie pięknego i długiego, jak niektóre słynne reklamy, raczej krótkiego i z oszczędnościami na scenografii. Jednak w pojedynkę nie da się zrobić nawet takiego.

Dlatego zwracam się do Was, przyjaciele, znajomi, znajomi znajomych, oraz wszyscy z którymi zetknęłam się na internalach, planach, przy postprodukcji i w codziennym życiu – nakręćcie ten spot ze mną. Bez Was mogę nie dać rady” – napisała Agnieszka Niska-Wójcik na Onkozbiórce.pl.

Agnieszka Niska-Wójcik zmaga się nowotworem piersi, a żeby wyzdrowieć, musi zebrać pieniądze na nierefundowaną immunoterapię dla pacjentów, których organizm nie zareagował na wcześniejsze leczenie. Cena za dawkę leku wynosi 15 625 zł, a potrzeba ich 18. Celem zbiórki jest 281 250 zł, dotąd zebrana kwota to 154 741 zł.

(CP, 24.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.