Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 19, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Drugi sezon "Łowców skarbów. Kto da więcej?" w TV 4 od połowy lutego

W programie posiadacze np. antyków lub obrazów mają szansę uzyskać ich ekspertyzę i sprzedać je z zyskiem (screen: Tv4.pl)

Naziemny kanał TV 4 (Grupa Polsat Plus) będzie kontynuował program "Łowcy skarbów. Kto da więcej?", który wprowadził do oferty jesienią 2022.

Drugi sezon programu będzie można oglądać od połowy lutego, bezpośrednio po zakończeniu pierwszej serii. Premierowe odcinki będą nadawane tak jak dotychczas - we wtorki, środy i czwartki o 18.

Biuro prasowe stacji nie odpowiedziało na pytanie, ile odcinków ma liczyć druga seria. Pierwszy sezon to 80 odcinków.

Według Nielsen Media jesienią 2022 po pierwszych trzech tygodniach emisji program miał średnio 202 tys. widzów.

"Łowcy skarbów. Kto da więcej?" to polska edycja niemieckiego formatu "Bares für Rares", w którym posiadacze np. antyków lub obrazów mają szansę uzyskać ich profesjonalną ekspertyzę i sprzedać je z zyskiem. Polską wersję programu prowadzi prezenter TV 4 Paweł Orleański. Producentem jest Polot Media.

Ponadto pod koniec lutego TV 4 rozpocznie emisję nowych sezonów kryminalnych seriali paradokumentalnych "Policjantki i policjanci" (bez zmian od poniedziałku do piątku o 19) oraz "Sprawiedliwi. Wydział kryminalny" (niezmiennie od poniedziałku do czwartku o 20). W okresie zimowym są nadawane ich powtórki.

(MNIE, 19.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.