Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 17, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Pierwszy podcast rzeka na Gazeta.pl. Bohaterem Aleksander Kwaśniewski

Kolejne odcinki "Kwaśniewski Story" będą się ukazywać w poniedziałki (fot. Agora.pl)

Pięć godzinnych rozmów przeprowadzonych przez Grzegorza Sroczyńskiego z byłym prezydentem Polski Aleksandrem Kwaśniewskim składa się na podcast rzekę, publikowany na Gazeta.pl. Pierwszy odcinek ukazał się w poniedziałek.

– Podcast rzeka to forma, która nie kłamie – mówi Grzegorz Sroczyński. – Nie ma w niej możliwości redagowania czy poprawiania kolejnych wersji tego, co padło w rozmowie. Nie ma też problemu z autoryzacją, która stanowi prawdziwą zmorę dziennikarzy. Nagrało się i już! W podcaście rzece słuchacze wyłapią niefałszowany śmiech rozmówcy albo prawdziwą irytację, gdy pytania są niewygodne. A jednocześnie nie trzeba się spieszyć jak w radiu, gdzie między blokami reklamowymi zostaje ledwie kwadrans na szybki wywiad – dodaje.

Czytaj też: Andrzej Stankiewicz został stałym felietonistą "Newsweek Polska"

– W Gazeta.pl mamy ambicje tworzyć treści, których nie ma nikt inny. Aleksander Kwaśniewski w rozmowie z Grzegorzem Sroczyńskim to właśnie jedna z takich wyjątkowych propozycji – mówi Rafał Madajczak, redaktor naczelny Gazeta.pl.

Cały cykl "Kwaśniewski story" składa się z pięciu odcinków, które mają być publikowane w kolejne poniedziałki. Podcastu będzie można odsłuchać na Spotify, w Apple Podcast, Anchor oraz Google Podcast.

Czytaj też: RAS Polska przegrywa w sądzie z Pereirą, ale teraz szefa Tvp.info pozywa TVN

(PAR, 17.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.