Dział: TELEWIZJA

Dodano: Styczeń 07, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Show randkowe z wykrywaczem kłamstw pokaże w tym roku TVN Siedem

"Prawdziwa miłość" powstaje na podstawie formatu "True Love" z biblioteki Discovery+ (fot. Pixabay.com)

Nowy randkowy reality show o roboczym tytule "Prawdziwa miłość" pojawi się w ramówce TVN Siedem w tym roku.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że prace nad reality show są zaawansowane i może on zadebiutować na antenie już wiosną. TVN Siedem na razie nie udziela informacji o programie.

Z naszych ustaleń wynika, że kilka tygodni temu jako prowadzącą rozważano modelkę Edytę Zając. Stacja nie odpowiedziała jednak na pytanie, czy Zając rzeczywiście będzie gospodynią reality show.

"Prawdziwa miłość" powstaje na podstawie formatu "True Love" z biblioteki Discovery+. W reality show, nagrywanym w luksusowej willi poza granicami Polski, uczestnicy będą poszukiwali miłości. Prawdziwość ich relacji zostanie sprawdzona przy pomocy wykrywacza kłamstw. Producentem jest Golden Media Polska.

Podobny program pt. "Love Never Lies Polska" od 25 stycznia będzie udostępniał Netflix. W programie sześć par wystawi swoją miłość na próbę, zamieszkując razem w willi, gdzie przez kilka tygodni ich prawdomówność będzie sprawdzana przez wykrywacz kłamstw. Prowadzącą będzie aktorka Maja Bohosiewicz. Za produkcję programu odpowiada Fremantle.

(MNIE, 07.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.