Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 05, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Po niemal 23 latach z Polskiego Radia odeszła Małgorzata Cegielska. Przeszła do Grupy ZPR Media

Małgorzata Cegielska objęła stanowisko dyrektorki działu klienckiego w dziale sprzedaży krajowej Time (fot. materiały prasowe)

Z agencją reklamy Polskiego Radia po blisko 23 latach rozstała się zastępczyni dyrektora Małgorzata Cegielska. Przeszła do Grupy ZPR Media, zastępując Agnieszkę Muszyńską.

Małgorzata Cegielska objęła stanowisko dyrektorki działu klienckiego w dziale sprzedaży krajowej Time SA. Odpowiada za obsługę kluczowych klientów bezpośrednich w zakresie radia, internetu i akcji crossmediowych. Dotychczas tę funkcję pełniła Agnieszka Muszyńska, która z końcem 2022 roku odeszła z Grupy ZPR Media; z firmą związana była od 2010 roku.

- Dostałam interesującą ofertę pracy i z niej skorzystałam - mówi "Presserwisowi" Małgorzata Cegielska.

W agencji reklamy Polskiego Radia Małgorzata Cegielska pracowała od lutego 2000 roku. W 2008 roku została zastępczynią szefa działu sprzedaży, następnie była jego dyrektorką, a w 2016 roku objęła stanowisko zastępczyni dyrektora agencji.

Z kolei Anna Jagiełło, dyrektorka działu agencyjnego ds. radia, magazynów i internetu, awansowała na zastępczynię dyrektora działu handlowego ds. sprzedaży krajowej Jacka Kapeli. Odpowiada za koordynację i wyniki sprzedaży działu agencyjnego i działu klienckiego. Jagiełło z Time związana jest od 2006 roku.

(KOZ, 05.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.