Dział: RADIO

Dodano: Styczeń 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Kamil Śmiałkowski z audycją w Tok FM. Poprowadzi "Humor i teraźniejszość"

Audycji Kamila Śmiałkowskiego będzie można słuchać od 10 stycznie w każdy wtorek po godz. 19.20 (fot. Karol Tomaszewski)

10 stycznia na antenie radia Tok FM zadebiutuje nowy magazyn "Humor i Teraźniejszość", w którym krytyk filmowy Kamil Śmiałkowski podejmie temat humoru oraz spraw zabawnych i rozweselających innych, m.in. w filmach i literaturze. 

"«Humor i Teraźniejszość» to cotygodniowy magazyn dla słuchaczy i słuchaczek Tok FM poszukujących humoru. Dzięki niemu dowiedzą się, co zabawnego można znaleźć na ekranie, na scenie, na papierze. W audycjach pojawią się rozmowy z twórcami i znawcami tematu, sylwetki mistrzów i dzieł kultowych, a także przegląd nowości. Będą też solidnie przesiane fragmenty występów najlepszych polskich stand-uperów" - zapowiada w komunikacie Kamil Śmiałkowski, autor programu.

Audycji Kamila Śmiałkowskiego będzie można słuchać od 10 stycznie w każdy wtorek po godz. 19.20.

Kamil Śmiałkowski był naczelnym magazynu "Chichot", a także szefem "Nowej Fantastyki", "Premier", "Misia", działu kultury "Wprost" i serwis Naekranie.pl.

Poprzednio we wtorkowej wieczornej ramówce radia Tok FM FM pojawiała się audycja Tomasza Stawiszyńskiego z cyklu "Kwadrans filozofa". Jej ostatnie wydanie zostało wyemitowane 27 grudnia 2022 roku. Jednak autor programu nadal będzie współpracować z Tok FM, prowadząc w soboty audycje "Sobotni magazyn" i "Godzina filozofów".

"Po długich wahaniach i rachubach postanowiłem z tych wtorkowych pogadanek zrezygnować. Powody są banalne - brak czasu i mnóstwo, przybywających nieustannie, zobowiązań oraz przedsięwzięć, które w sensie czysto technicznym uniemożliwiają mi kontynuowanie tej audycji. Mam ich w tej chwili tyle, że po prostu nie jestem już w stanie tydzień w tydzień przygotowywać tych mówionych mini-esejów, które prezentowałem tu Państwu nieprzerwanie od prawie siedmiu lat" - wyjaśnił Tomasz Stawiszyński w swoim ostatnim "Kwadransie filozofa". (KOZ)

(KOZ, 04.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.