Dział: INTERNET

Dodano: Styczeń 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Bartosz Raj przeszedł z Agory do Wirtualnej Polski

Bartosz Raj ostatnio zajmował stanowisko dyrektora serwisów Gazeta.pl, które zostało zlikwidowane (fot. materiały prasowe)

Bartosz Raj, były dyrektor serwisów Gazeta.pl, odszedł z Agory do Wirtualnej Polski, gdzie odpowiada za rozwój strony głównej Wp.pl i O2.pl.

O przejściu do Wirtualnej Polski Bartosz Raj poinformował w mediach społecznościowych. Raj dołączył do zespołu odpowiadającego za produktowy rozwój serwisów Wirtualnej Polski. Został odpowiedzialny za rozwój strony głównej Wp.pl i O2.pl. Szefem strony głównej jest Michał Gąsior.

Bartosz Raj w latach 2008-2022 pracował w Agorze. Był m.in. redaktorem naczelnym Sport.pl, naczelnym serwisów informacyjnych Gazeta.pl, a od 2021 roku - dyrektorem serwisów Gazeta.pl, ale w październiku 2022 roku portal zmienił strukturę redakcyjną.

"Tworząc nową strukturę redakcji, Gazeta.pl zrezygnowała ze stanowiska dyrektora serwisów. Jego obowiązki zostały podzielone między zastępców redaktora naczelnego portalu" - przekazało "Presserwisowi" biuro prasowe Agory.

Pod koniec 2022 roku z Agory do Wirtualnej Polski przeszła również Justyna Michalska, naczelna serwisu Plotek.pl. W WP została szefową redakcji Pudelek.pl.

(KOZ, 04.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.