Dział: PRASA

Dodano: Styczeń 04, 2023

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Wojciech Paczyński, rzecznik Polska Press Grupy, odchodzi z koncernu

Wojciech Paczyński nie będzie już rzecznikiem prasowym Polska Press (fot: Polska Press)

Według informacji uzyskanych przez "Presserwis" z kilku źródeł Wojciech Paczyński - dotychczasowy rzecznik prasowy Polska Press, pożegna się z grupą.

- Nie chcę nic na ten temat mówić ani komentować, poczekajmy do oficjalnego oświadczenia grupy - powiedział "Presserwisowi" Wojciech Paczyński, dotychczasowy rzecznik prasowy PPG.

Wojciech Paczyński był rzecznikiem Polska Press Grupy od kwietnia 2022 roku. Wcześniej tę samą funkcję pełnił w Ruchu. Pracował też dla zakładów H. Cegielski-Poznań, był też przez ponad trzy lata dziennikarzem Telewizji Polskiej.

Choć sam Paczyński nie komentuje swojego odejścia, w grupie Polska Press pojawiają się komentarze, że otrzymał "kopa w bok", co jest jednoznaczne z oddelegowaniem do mało istotnych funkcji w redakcjach spółki.

(PAR, 04.01.2023)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.