Dział: PRASA

Dodano: Grudzień 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Radosław Kucko od stycznia członkiem zarządu wydawcy "Rzeczpospolitej"

Radosław Kucko wcześniej pracował w Interii i Onecie (fot. materiały prasowe)

Radosław Kucko, przez 13 lat członek zarządu Grupy Interia, 1 stycznia wejdzie do zarządu Gremi Media, wydawcy "Rzeczpospolitej" i "Parkietu".

"Doświadczenie, które wniesie do Gremi Media Radek Kucko, zapewni nam przyspieszenie budowania cyfrowej pozycji naszych obecnych produktów" - skomentował w komunikacie Maciej Maciejowski, prezes Gremi Media. "Priorytetem dla mnie i całego zarządu jest utrzymanie wysokiej jakości treści oraz niezależności dziennikarskiej, które są znakiem firmowym mediów należących do Gremi Media" - dodał Radosław Kucko.

Radosław Kucko do tej pory pracował w Grupie Interia. Od 2009 roku pełnił funkcję członka zarządu. Podlegały mu zespoły badań i analiz, produkty komunikacyjne z pocztą portalu oraz grupa serwisów tematycznych. Był również odpowiedzialny za wykorzystanie treści redakcyjnych Grupy Bauer w portalu Interia.pl i sprzedaż produktów pozareklamowych.

Wcześniej przez dziewięć lat Radosław Kucko związany był z Grupą Onet jako dyrektor ds. badań i analiz. Należał do rady programowej Onetu, był także jednym z dyrektorów strategicznych Grupy ITI. W latach 1997-2020 pracował jako szef pracowni CATI w Pracowni Badań Społecznych w Sopocie. 

(KOZ, 30.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.