Dział: TELEWIZJA

Dodano: Grudzień 02, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Dwie nowe produkcje dla TVP VOD: "Camper" i "Kochaj albo rzuć"

Oryginalne produkcje TVP VOD dostępne są dla subskrybentów TVP VOD+ (fot. materiały prasowe)

Telewizja Polska szykuje programy, które premierę będą miały w serwisie TVP VOD - ustalił "Presserwis".

Pierwszym z planowanych programów dla TVP VOD będzie reality show "Camper". W programie 10 tiktokerów w camperach podróżuje z Helu w Bieszczady, a po drodze wykonuje różne zadania. Zdjęcia do reality show realizowane były latem.

Czytaj też: Player.pl planuje 10 produkcji w 2023 roku. Seriale, ale też bikini reality

Drugą produkcją na potrzeby TVP VOD ma być program rozrywkowy "Kochaj albo rzuć", w którym pary będą sprawdzać siłę swojego związku. Z naszych informacji wynika, że trafi on do serwisu najprawdopodobniej wiosną, a za produkcję odpowiada ZPR Media.

TVP w TVP VOD zaczęła również udostępniać seriale w modelu digital first. Jako pierwszy - 25 października - pojawił się serial kryminalny "Erynie" na podstawie powieści Marka Krajewskiego, z Marcinem Dorocińskim w roli głównej. Z kolei 21 listopada premierę miał serial kryminalno-sensacyjny "Krucjata" (występują m.in. Vanessa Aleksander, Julian Świeżewski i Masza Wągrocka).

Oryginalne produkcje TVP VOD dostępne są dla użytkowników TVP VOD+. Miesięczna subskrypcja kosztuje 9,99 zł.

Czytaj też: Media publiczne mogą liczyć na ponad 700 mln zł z rekompensaty więcej

(KOZ, 02.12.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.