Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Platforma Canal+ wycofuje z oferty National Geographic Play i Playboy TV

Platforma podaje, że powodem wycofania kanałów z oferty jest wygaśnięcie umów z nadawcami (fot. Pixabay.com)

Z końcem roku platforma Canal+ wycofa z oferty kanał erotyczny Playboy TV oraz National Geographic Play, czyli bibliotekę VoD materiałów popularnonaukowych.

Platforma podaje, że powodem takiej decyzji jest wygaśnięcie umów z nadawcami. Klienci, którzy mają Playboy TV lub serwis National Geographic Play zapisany w umowie, będą mogli zrezygnować z usług Canal+.

- Klientom, którzy posiadali kanał lub kolekcję jako gwarantowane w umowie, zgodnie z regulaminem przysługuje prawo do rozwiązania umowy bez zachowania okresu wypowiedzenia - wyjaśnia Piotr Kaniowski, rzecznik prasowy Canal+.

Czytaj też: "Dwie legendy" w jednej stacji. Co zrobi w Polsacie Miszczak, czego nie zrobiła Terentiew

Playboy TV dołączył do platformy Canal+ w październiku 2019 roku, m.in. jako część dodatkowo płatnej oferty Multi Man Pack. Z kolei National Geographic Play jest dostępny od października 2018 roku w ramach m.in. nc+ Go i Player+.

(MNIE, 30.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.