Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 24, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Netflix w grudniu zaoferuje dwa kolejne polskie seriale

Premiera "Brokatu" odbędzie się 14 grudnia (fot. materiały prasowe)

W grudniu Netflix udostępni dwa polskie seriale serwisu - "Pewnego razu na krajowej jedynce" i "Brokat".

Premiera "Pewnego razu na krajowej jedynce" odbędzie się w niedzielę 1 grudnia. Produkcja opowiada o grupie podróżujących, którzy odjeżdżają przez pomyłkę samochodem złodzieja. Ten rusza za nimi w pościg, by odzyskać ukryte w bagażniku zrabowane pieniądze. W serialu występują Juliusz Chrząstowski, Łukasz Garlicki, Anna Ilczuk, Jaśmina Polak, Michał Sikorski i Maja Wolska. "Pewnego razu na krajowej jedynce" ma sześć odcinków.

Z kolei od środy 14 grudnia na Netflixie oglądać będzie można serial "Brokat" o Polsce lat 70. XX wieku. Jego akcja dzieje się w Sopocie w 1976 roku. "Brokat" opowiada historię trzech zdeterminowanych kobiet, które próbują radzić sobie w obliczu zmian społecznych i politycznych - pragną wolności, niezależności finansowej i miłości. W głównych rolach wystąpią Magdalena Popławska, Wiktoria Filus i Matylda Giegżno. "Brokat" ma dziesięć odcinków.

Wśród seriali, które Netflix wcześniej zrealizował w Polsce, są m.in. "1983", "W głębi lasu", "Zachowaj spokój", "Królowa", "Gry rodzinne", "Wielka woda" i "Gang zielonej rękawiczki".

(KOZ, 24.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.