Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 17, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Sylwester Polsatu w tym roku odbędzie się w Parku Śląskim w Chorzowie

Ubiegłoroczny "Sylwester szczęścia" ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie w Polsacie, Polsat News i Polsat 2 śledziło 3,01 mln widzów (fot. Pixabay.com)

Tegoroczny sylwestrowy koncert Polsatu ma być zorganizowany na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie, ale nie na Stadionie Śląskim - nieoficjalnie ustalił "Presserwis".

Park Śląski ma 535 hektarów i jest jednym z największych śródmiejskich parków w Europie. W poprzednich latach impreza Polsatu odbywała  się na Stadionie Śląskim w Chorzowie, też zlokalizowanym w obrębie Parku Śląskiego.

Aneta Miler, która ze strony Parku Śląskiego odpowiada za kontakty z mediami, informuje, że nie ma jeszcze decyzji w sprawie organizacji sylwestra na terenie parku. Jednak z nieoficjalnych informacji "Presserwisu" wynika, że to właśnie Park Śląski ma być miejscem lokalizacji tegorocznej imprezy. Strony dopinają jeszcze szczegóły w tej sprawie.

Już we wrześniu informowaliśmy, że w tym roku zabawa sylwestrowa Polsatu ma ponownie zostać zorganizowana na terenie województwa śląskiego w ramach partnerstwa Polsatu z tym województwem, ale niekoniecznie na Stadionie Śląskim.

Sylwester TVP odbędzie się tak jak w poprzednich latach w Zakopanem. Imprezy sylwestrowej ponownie nie organizuje TVN.

Według Nielsen Media ubiegłoroczny "Sylwester szczęścia" ze Stadionu Śląskiego w Polsacie, Polsat News i Polsat 2 śledziło łącznie 3,01 mln widzów. Z kolei "Sylwester marzeń" TVP z Zakopanego zgromadził 4,9 mln widzów TVP 2 i TVP Polonia.

(MNIE, 17.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.