Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 16, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Luis Enrique będzie przesyłać korespondencje na Twitchu z pobytu reprezentacji Hiszpanii na MŚ w Katarze

Luis Enrique to pierwszy członek biorącej udział w turnieju ekipy, który został korespondentem światowego medium (fot. Wikimedia Commons/Football.ua)

Luis Enrique, selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Hiszpanii, wcieli się w rolę streamera i w serwisie społecznościowym Twitch relacjonować będzie pobyt swojej drużyny na mistrzostwach świata w Katarze.

"Streamerzy świata, cofnijcie się, jadę w dół i bez hamulców" - mówi Luis Enrique w filmie opublikowanym na Twitterze. 52-letni szkoleniowiec zapowiedział, że rozpocznie nadawanie korespondencji 18 listopada, kiedy Hiszpanie przybędą do Kataru na dwa dni przed oficjalnym rozpoczęciem turnieju.

Czytaj też: Polskie media długo milczały o eksplozji na Lubelszczyźnie. Gierszewski napisał pierwszy

Hiszpania rozpocznie meczem przeciwko Kostaryce 23 listopada. Jej kolejni rywale w grupie E to Niemcy i Japonia. Przed czterema laty w Rosji mistrzowie świata z 2010 roku w 1/8 finału ulegli w rzutach karnych gospodarzom tamtej imprezy.

(MAC, 16.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.