Dział: TELEWIZJA

Dodano: Listopad 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

"Krucjata" kolejnym serialem w ofercie TVP VOD

"Krucjata" liczy 12 odcinków, po 45 minut każdy (screen Sales.tvp.pl)

Jeszcze w listopadzie w serwisie TVP VOD pojawi się serial kryminalny "Krucjata". Będzie to druga produkcja Telewizji Polskiej udostępniona w modelu digital first.

Fabuła "Krucjaty" skupia się na śledztwach prowadzonych przez policjantów z wydziału zabójstw i terroru kryminalnego Komendy Stołecznej Policji. Serial liczy 12 odcinków, po 45 minut każdy. Za produkcję odpowiada Akson Studio, a autorem scenariusza jest Wojciech Tomczyk.

Z informacji "Presserwisu" wynika, że "Krucjata" będzie mieć premierę w TVP VOD w okolicach 20 listopada. 

Pierwszym serialem udostępnionym premierowo w TVP VOD były "Erynie" z Marcinem Dorocińskim w roli głównej. Serial trafił do serwisu 25 października.

Premiery w TVP VOD będą miały miejsce raz w miesiącu. Produkcje oryginalne oferowane są w modelu subskrypcyjnym w pakiecie TVP VOD+ (kosztuje 9,99 zł miesięcznie). Znajdują się w nim również prapremiery seriali TVP i filmy.

(KOZ, 09.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.