Temat: pożegnanie

Dział: INTERNET

Dodano: Listopad 08, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Zmarła Urszula Staniszewska, dziennikarka tokfm.pl. Miała 42 lata

Urszula Staniszewska w tokfm.pl pełniła funkcję redaktorki projektów specjalnych (fot. tokfm.pl)

Nie żyje Urszula Staniszewska, dziennikarka oraz redaktorka projektów specjalnych w serwisie tokfm.pl. Informację o jej śmierci przekazano na stronie internetowej radia Tok FM. Zmarła w wieku 42 lat.

Urszula Staniszewska do redakcji internetowej Radia Tok FM dołączyła we wrześniu 2019 roku. W swojej karierze pracowała w Agorze jako redaktorka internetowa, w portalu Natemat.pl oraz jako Community Manager w Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej.

"Dziennikarka, świetna koleżanka, wspaniała kobieta" – wspomina Urszulę Staniszewską redakcja tokfm.pl. "Początkowo pisała i redagowała teksty, by wreszcie zająć się projektami specjalnymi. I była w tym świetna – doskonale zorganizowana, pomysłowa, w mig zjednywała sobie ludzi. Załatwiała sprawy niezałatwialne. Zawsze pomocna, opanowana, życzliwa".

"Nigdy nie zapomnimy Jej cudownego »Czeeeść«, z tym przeciągłym, optymistycznie skaczącym »e«. Jej stonowanego, ale jakże celnego poczucia humoru, promiennego uśmiechu. Optymizmu. Będzie nam Cię, Ula, bardzo brakować" – żegnają Urszulę Staniszewską jej redakcyjni koleżanki i koledzy.

(HAD, 08.11.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.