Dział: RADIO

Dodano: Październik 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Maciej Orłoś znika z anteny Radia Nowy Świat

Maciej Orłoś w poniedziałek pożegnał się ze słuchaczami (fot. materiały prasowe)

Maciej Orłoś przestaje prowadzić poniedziałkowe poranki w Radiu Nowy Świat. Dziennikarz zawiesił współpracę z rozgłośnią. W poniedziałek na zakończenie porannej audycji "Nowy Świt" Maciej Orłoś pożegnał się ze słuchaczami. 

"W ostatnich miesiącach mam dużo zawodowych działań o charakterze komercyjnym oraz związanych z prowadzeniem mojego kanału na YouTube - uniemożliwia mi to zachowanie regularności w prowadzeniu poniedziałkowych, porannych audycji. Dlatego z ogromnym żalem, ale muszę na razie zawiesić moją obecność na antenie radia" - wyjaśnił Maciej Orłoś, cytowany w informacji prasowej. "Ustaliliśmy z redaktorką naczelną, że kiedyś przy bardziej sprzyjających warunkach i większej mojej dyspozycyjności będę mógł wrócić na antenę" - dodał.

Maciej Orłoś do zespołu Radia Nowy Świat dołączył w sierpniu 2020 roku jako prowadzący "Nowy świt" w poniedziałki i środy. Zastąpił wtedy Beatę Grabarczyk. Później był gospodarzem audycji tylko w poniedziałki.

"Nowy świt" w poniedziałki prowadzić będzie Mateusz Andruszkiewicz, którego można też usłyszeć na antenie w środowe poranki.

(KOZ, 31.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.