Dział: REKLAMA

Dodano: Październik 20, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Małgorzata Pieczyńska i Kosma Bednarski awansowali w V&P

V&P awansuje pracowników w dziale client service agencji (fot. Unsplash)

W agencji reklamowej V&P na stanowisko head of project delivery awansowała Małgorzata Pieczyńska, dotychczas senior account manager. Jest to nowe stanowisko w strukturze.

Do zadań Pieczyńskiej należy m.in. kontrola terminowości realizacji projektów,  poprawności i przejrzystości dokumentacji projektowej, kontrola realizacji zadań i rozliczeń we wszystkich projektach, wsparcie merytoryczne budżetów projektów i ofert, optymalizacja procesów, szkolenie nowych osób, odpowiedzialność za sprawozdania finansowe (we współpracy z kontrolingiem), obsługa umów i rozliczeń z podwykonawcami i freelancerami.

Pieczyńska do V&P dołączyła ponad rok temu, wcześniej pracowała m.in. w Chromatique Creative Agency, EvergoPartners, Ifusion, Coyote i Collective Group.

Ponadto w V&P Kosma Bednarski, senior account executive, awansował na pozycję account manager. Bednarski w V&P pracuje od prawie 1,5 roku.

(AMS, 20.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.