Temat: internet

Dział: INTERNET

Dodano: Październik 18, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Rankomat.pl partnerem Kanału Sportowego. "Światy sportu i liczb naturalnie się łączą"

Prezes KS Maciej Sawicki i CMO w Rankomat.pl Dawid Pożoga zawarli umowę o współpracy (fot. materiały prasowe)

Multiporównywarka Rankomat.pl to nowy partner Kanału Sportowego. Współpraca ma być skupiona wokół dwóch programów – "Meczu Dnia" oraz "Hejtparków". Rankomat.pl jest partnerem ocen pomeczowych, statystyk i porównań piłkarzy.

– Kluczem współpracy nie jest po prostu branding, tylko szukanie sposobu na dostarczenie widzom i użytkownikom realnej wartości. Już teraz wspieramy KS w poszukiwaniu ciekawostek bazujących na świecie liczb i porównań, ale to dopiero początek szerokich działań. Przygotujemy dla widzów Kanału Sportowego specjalne oferty, a w bliskiej przyszłości zamierzamy wspólnie zorganizować konkurs dla kibiców reprezentacji Polski oraz zabawę, która będzie ich dodatkowo animować w trakcie mundialu – mówi Dawid Pożoga, chief marketing officer w Rankomat.pl.

Czytaj też: Hejt play. Dziennikarze sportowi nie muszą być przyzwoici

– Światy sportu i liczb naturalnie się łączą. Dzisiejsze rozmowy o sporcie to często nie tylko dyskusje o własnych odczuciach, ale też pogłębione analizy oparte na danych. Zarówno media, jak i trenerzy czy menedżerowie w dzisiejszych czasach dostali do ręki potężną broń, która pomaga w lepszym zrozumieniu świata sportu. Tą bronią są właśnie liczby – podkreśla prezes Kanału Sportowego Maciej Sawicki.

Kanał Sportowy ma obecnie ok. 900 tys. subskrypcji na YouTube.

Czytaj też: Kanał Sportowy chwali się własną platformą streamingową i aplikacją

(MAC, 18.10.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.