Temat: telewizja

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Wrzesień 30, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

W grudniu Polsat pokaże galę z okazji swoich trzydziestych urodzin

Polsat pracuje już nad koncepcją gali oraz nad materiałami wspominkowymi (fot. Jan Bielecki/East News)

Na początku grudnia odbędzie się gala z okazji 30-lecia Polsatu, która będzie punktem kulminacyjnym obchodów urodzin stacji.

Swoje 30. urodziny Polsat świętował już m.in. w czasie sierpniowego koncertu "Przeboje lata 30-lecia Polsatu i Radia Zet" w Kielcach, a w tym tygodniu w specjalnym wydaniu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", w którym wspominano programy stacji.

Czytaj też: Polsat w Wigilię ponownie z filmem "Kevin sam w domu"

Najważniejszym punktem obchodów będzie jednak urodzinowa gala. Jak ustalił "Presserwis", Polsat pracuje już nad jej koncepcją oraz nad materiałami wspominkowymi. Podobne eventy Polsat organizował też m.in. z okazji swoich 20. i 25. urodzin. Stacja rozpoczęła nadawanie 5 grudnia 1992 roku.

W tym roku 25-lecie obchodzi z kolei TVN, który świętował je w sierpniu w czasie jubileuszowego koncertu w Operze Leśnej w Sopocie. Planowany jest także specjalny odcinek "Milionerów" z udziałem gwiazd stacji. Zostanie pokazany 3 października, w dniu urodzin TVN.

Czytaj też: Zwolnienia w dwóch spółkach Wirtualnej Polski. Nowy prezes Totalmoney.pl

(MNIE, 30.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.