Dział: INTERNET

Dodano: Wrzesień 29, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Jakub Górnicki nie będzie już CEO w Outriders - serwisie, który założył

Outriders to serwis poświęcony sprawom międzynarodowym założony przez Jakuba Górnickiego (screen Youtube.com/Outriders)

Jakub Górnicki, współzałożyciel i dotychczasowy szef Outriders, nie będzie już w serwisie pełnił funkcji CEO. - Komunikacja na temat zmian rozpocznie się dopiero w piątek - stwierdził Górnicki w rozmowie z "Presserwisem".

Najwyraźniej jednak plan komunikacji nie jest spójny, bo redakcja Outriders o swoich (przypadających dzisiaj) piątych urodzinach napisała wczoraj na Facebooku tak: "Jeśli myślicie, że będzie przyjemna imprezka, to dobrze myślicie. Ale jeśli myślicie, że ogłosimy tylko refresh naszego logo i kolejny reportaż, to zmiany będą jednak odrobinę większe. (...) Jakub już nie będzie prezesem Outriders".

"Taki prezent na piąte urodziny organizacji. A szczegóły w czwartek o 19 w Barze Studio w Warszawie" - dodał Górnicki.

Współzałożyciel Outriders nie chce na razie podawać żadnych dodatkowych szczegółów. - Wszystko w czwartek na imprezce wyjaśniamy - odpowiedział nam jedynie. - Potem, od piątku, komunikacja dalsza.

Outriders to serwis poświęcony sprawom międzynarodowym, skupiony na zagadnieniach społecznych. Działa jako spółka not for profit. Zespół Outriders otrzymał w 2017 roku Grand Press Digital za innowacyjne podejście w wykorzystywaniu nowoczesnych technologii w pracy dziennikarskiej.

(AMS, 29.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.