Temat: internet

Dział: PERSONALIA

Dodano: Wrzesień 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Były naczelny "Wprost" i "Faktu" Robert Feluś gospodarzem podcastu "Zdrowa Rzeka"

Pierwsza seria podcastu prowadzonego przez Roberta Felusia będzie mieć co najmniej 15 odcinków (fot. Piotr Molęcki/East News)

Fundacja Hektary Dla Natury wystartowała z cyklem podcastów "Zdrowa Rzeka". Rozmowy prowadzi Robert Feluś, były redaktor naczelny "Faktu" i "Wprost".

– Przyjaciele z Fundacji Hektary dla Natury poprosili mnie o poprowadzenie rozmów w ramach podcastu "Zdrowa Rzeka". Propozycję przyjąłem z radością, bo temat jest ciekawy – zwłaszcza w kontekście dramatu Odry, rozmówcy interesujący, a ja lubię rozmawiać – mówi Robert Feluś. Dodaje, że obecnie pracuje m.in. jako konsultant z mediami, wykłada na Uniwersytecie SWPS i prowadzi rozmowy z jedną z redakcji na temat programu według swojego pomysłu.

Czytaj też: KRRiT wydaje kontrowersyjne stanowisko na zakończenie swojej kadencji

W 2021 roku Feluś był redaktorem naczelnym "Wprost". Od października 2019 roku do czerwca 2020 pracował w Wirtualnej Polsce. Był wicenaczelnym WP i redaktorem naczelnym serwisu WP Sportowe Fakty. Wcześniej – od 2003 roku – pracował w "Fakcie", gdzie w 2007 roku został wicenaczelnym, a w 2014 – naczelnym. Prowadził też program "Onet rano". 

Premierowy odcinek podcastu "Zdrowa Rzeka" udostępniony został w niedzielę 25 września na stronie Zdrowarzeka.pl. Premiery kolejnych przewidziane są co poniedziałek. Pierwsza seria będzie miała co najmniej 15 odcinków.

Fundacja Hektary Dla Natury, twórca podcastu "Zdrowa Rzeka", to organizacja, która za swoją misję obrała ochronę gruntów przed zabudową i przywrócenie ich naturze. Promuje działalność na rzecz bioróżnorodności, działania na rzecz klimatu, ochrony wód i ekosystemów zależnych od wód.

Czytaj też: Dariusz Wołowski zwolniony z Interii. "Sądziłem, że będzie to inaczej wyglądało"

(KOZ, 26.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.