Dział: PUBLIC RELATIONS

Dodano: Wrzesień 23, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

mBank zreorganizował dział komunikacji

W zespole komunikacji mBanku nastąpiło kilka zmian

Zespoły biura prasowego i komunikacji wewnętrznej zostały częścią wydziału komunikacji korporacyjnej mBanku.

Kieruje nimi Krzysztof Olszewski, rzecznik prasowy. Zespół znajduje się w obszarze komunikacji i strategii marketingowej mBanku, którym w roli dyrektorki departamentu zarządza Iwona Ryniewicz.

W samym zespole nastąpiło kilka zmian. Kinga Wojciechowska-Rulka, dotychczasowa ekspertka ds. relacji z mediami (w mBanku od 13 lat), dołączyła do zespołu komunikacji wewnętrznej. Wspólnie z Kacprem Chudzikiewiczem, ekspertem ds. komunikacji wewnętrznej, odpowiada za działania komunikacyjne banku i grupy skierowane do pracowników. Kacper Chudzikiewicz pracuje w mBanku od czerwca, wcześniej odpowiadał m.in. za komunikację do pracowników w Alior Banku.

W biurze prasowym w roli specjalisty ds. relacji z mediami pracę rozpoczął Krzysztof Drozd. Do mBanku przeszedł z Telewizji Polsat, gdzie odpowiadał za działania public relations i promocję stacji informacyjnych – Polsatu News i Wydarzeń 24.

Zespół biura prasowego tworzą Emilia Kasperczak, Piotr Rutkowski, Krzysztof Drozd i Krzysztof Olszewski. W zespole komunikacji korporacyjnej mBanku jest też Kamila Borysławska-Świerczek, ekspertka ds. marketingu treści, która odpowiada za treści i produkcje wideo.

(AMS, 23.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.