Temat: radio

Dział: RADIO

Dodano: Wrzesień 13, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Trójkofan został zamknięty: "Czarę goryczy przelały próby ingerowania w treści"

"Nie mam już chęci/potrzeby zupełnie bezwarunkowego promowania Trójki, szczególnie w obecnym jej kształcie" – wyjaśnił Radosław Matusik (fot. Piotr Molęcki/East News)

Radosław Matusik po ponad 20 latach prowadzenia zamknął w poniedziałek serwis Trójkofan. "Przestaję promować Trzeci Program Polskiego Radia" – poinformował.

"Nosiłem się z tym zamiarem od dłuższego czasu, a czarę goryczy przelały próby ingerowania w treści pojawiające się na stronie" – wyjaśnił Radosław Matusik w informacji zamieszczonej na stronie Trojkofan.pl.

Czytaj też: Rośnie słuchalność RMF FM, a maleje Radia Zet. Trójka spada z 1,8 proc. do 1,6 proc.

"Nie mogę uczciwie prowadzić serwisu, zakłamując rzeczywistość i chwaląc działania włodarzy Polskiego Radia oraz Trójki. A nie mam już chęci/potrzeby zupełnie bezwarunkowego promowania Trójki, szczególnie w obecnym jej kształcie. To była piękna, ponaddwudziestoletnia przygoda, która właśnie dobiegła końca" – dodał. Jednocześnie zaznaczył: "Serwis Trójkofan wróci, w lepszych czasach, które kiedyś muszą nastąpić".

(KOZ, 13.09.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.