Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Piotr Kaczmarski dyrektorem sprzedaży w Sodexo

Piotr Kaczmarski ma być odpowiedzialny za zarządzanie procesami sprzedażowymi i współtworzenie strategii firmy (fot. materiały prasowe)

Piotr Kaczmarski objął stanowisko dyrektora sprzedaży oraz funkcję członka zarządu w Sodexo Benefits and Rewards Services Polska.

Kaczmarski ma być odpowiedzialny za zarządzanie procesami sprzedażowymi i współtworzenie strategii firmy. Zanim dołączył do Sodexo, był dyrektorem zarządzającym obszarem sprzedaży i obsługi klientów oraz członkiem executive committee w Nest Banku, zarządzał również jego programem transformacji digitalowej - CyberNest.

Sodexo BRS Polska to firma działająca na rynku świadczeń pozapłacowych, prowadzi m.in. działania związane z cyfryzacją narzędzi motywacyjnych i lojalnościowych.

(AMS, 31.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.