Temat: programy telewizyjne

Dział: IMPREZY

Dodano: Sierpień 31, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Tym z Fedorowiczem na jednej scenie. Znakomici laureaci Medalu Wolności Słowa. Zdjęcia

Stanisław Tym i Jacek Fedorowicz czuli się na scenie znakomicie. Usiedli sobie i - zanim padły ważne słowa - przekomarzali się jak starzy przyjaciele (fot. Bartosz Bańka)

Zapraszamy do obejrzenia pierwszej partii zdjęć z gali wręczenia Medali Wolności Słowa. Uroczysta gala odbyła się we wtorek w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Medale otrzymali Katarzyna Wappa w kategorii Obywatel, Igor Tuleya w kategorii Instytucja i Piotr Jacoń w kategorii Media. Medalami specjalnymi uhonorowano Wandę Traczyk-Stawską, Jacka Fedorowicza i Stanisława Tyma. Podczas imprezy wystąpili Adam Nowak, Maciej Maleńczuk, Kasia Moś, Igor Herbut, Sabina Jeszka i Karolina Leszko z towarzyszeniem Tarkowski Orkiestra i Chóru Music Everywhere.

Przeczytajcie relację z imprezy, zobaczcie wideo:
Medal Wolności Słowa: laureatami Wappa, Tuleja, Jacoń oraz Traczyk-Stawska, Fedorowicz i Tym

Press

(CP, 31.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.