Dział: PRASA

Dodano: Sierpień 26, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Magazyn "Pismo" przygotowuje epilog do pierwszego sezonu "Śledztwa Pisma"

Epilog do pierwszego sezonu "Śledztwa Pisma" przygotowuje Mirosław Wlekły (fot. Agnieszka Wanat)

Magazyn "Pismo" wraca do historii z pierwszego sezonu "Śledztwa Pisma". Podcast autorstwa Mirosława Wlekłego dostępny będzie od 28 września. 

Trwają prace nad epilogiem do pierwszego sezonu podcastu "Śledztwo Pisma", w którym Mirosław Wlekły przedstawił historię pary, która mimo oskarżeń o znęcanie się nad przybranymi dziećmi nie została skazana.

– Wracamy do bohaterów pierwszego "Śledztwa", bo historia ma ciąg dalszy – mówi Barbara Sowa, szefowa wydań cyfrowych i audio "Pisma".

Epilog będzie w formacie non-fiction i w przeciwieństwie do poprzednich "Śledztw Pisma" będzie składał się wyłącznie z jednego odcinka. Podcast będzie dostępny najpierw dla prenumeratorów "Pisma" i subskrybentów Audioteki, z którą "Pismo" współpracuje przy tworzeniu epilogu. 

Pierwsze "Śledztwo Pisma", czyli reporterski podcast w odcinkach, miało premierę 18 października 2019 roku.

(BAE, 26.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.