Temat: programy telewizyjne

Dział: TELEWIZJA

Dodano: Sierpień 25, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

TVN Warner Bros. Discovery z prawami także do MŚ w skokach. Dotąd miała je TVP

Mistrzostwa Świata odbędą się na przełomie lutego i marca 2023 w słoweńskiej Planicy (fot. Pixabay.com)

Przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym będą pokazywane przez grupę TVN Warner Bros. Discovery, która ma prawa do ich emisji też na antenie otwartej. Dotychczas w kanałach ogólnodostępnych pokazywała zawody TVP.

Mistrzostwa Świata odbędą się na przełomie lutego i marca 2023 roku w Planicy. W ich trakcie zostaną przeprowadzone zawody w skokach, biegach narciarskich i kombinacji norweskiej.

Czytaj też: MŚ w siatkówce mężczyzn w całości w kanałach Polsatu, a częściowo też w TVP

"TVN Warner Bros. Discovery ma prawa do transmisji z mistrzostw świata w narciarstwie klasycznym również na antenie otwartej. Nie ma jeszcze natomiast decyzji odnośnie tego, która stacja lub, które stacje przeprowadzą transmisje" – podaje biuro prasowe TVN Warner Bros. Discovery. W prezentacji jesiennej ramówki grupy poinformowano jednak, że transmisje będą dostępne w kanałach Eurosportu, w Player.pl i po raz pierwszy w TVN.

W prezentacji pojawiła się też informacja, że TVN po raz drugi będzie pokazywał cały sezon zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich poza granicami Polski. W tym roku sezon rozpocznie się 5 listopada w Wiśle. Prawa do zawodów w Polsce dla kanałów otwartych ma z kolei TVP.

Czytaj też: TVP 1 i TVP 2 stawiają w jesiennej ramówce na kontynuacje

(MNIE, 25.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.