Dział: REKLAMA

Dodano: Sierpień 09, 2022

Narzędzia:

Drukuj

Drukuj

Marta Zalewska rzeczniczką prasową Shares

Marta Zalewska jest pierwszą rzeczniczką Shares (fot. materiały prasowe)

Marta Zalewska, wcześniej odpowiedzialna za działania medialne Aion Banku, od sierpnia pełni funkcję rzeczniczki prasowej Shares.

Shares to aplikacja do inwestowania społecznościowego. Oferuje usługi w Wielkiej Brytanii. W Polsce będzie dostępna w czwartym kwartale br. Start-up właśnie zamknął finansowanie rundy B o wartości 40 mln dol. z funduszu Velar Ventures.

Marta Zalewska jest pierwszą rzeczniczką Shares. Odpowiada za całokształt działań komunikacyjnych, PR-owych oraz reprezentowanie start-upu w mediach. Z branżą PR jest związana od ponad 12 lat. Pracowała m.in. w takich firmach jak Aion Bank, Tpay, Citi Handlowy, UBS, Carlsberg Group czy Novartis. Od kilku lat zajmuje się również strategicznym doradztwem w obszarze PR dla spółek technologicznych i fintechów.

 

(AMS, 09.08.2022)

* Jeśli znajdziesz błąd, zaznacz go i wciśnij Ctrl + Enter
Pressletter
Ta strona korzysta z plików cookies. Korzystając ze strony bez zmiany ustawień dotyczących cookies w przeglądarce zgadzasz się na zapisywanie ich w pamięci urządzenia. Dodatkowo, korzystając ze strony, akceptujesz klauzulę przetwarzania danych osobowych. Więcej informacji w Regulaminie.